Výprodej! Ztracený Měsíc | Petr Tomek Zobrazit větší

Ztracený Měsíc | Petr Tomek

Nové

Proč nebyli lidé přes čtyřicet let na Měsíci? Proč lidstvo na takovou dobu rezignovalo na dobývání Vesmíru? Lžou nám vědci? Nebo je to ještě jinak?

Více informací

190 Kč s DPH

-44.12%

340 Kč s DPH

9 ks na skladě e-shopu k zaslání hned

  Proč nebyli lidé víc jak čtyřicet let na Měsíci? Proč lidstvo na tak dlouhou dobu rezignovalo na dobývání Vesmíru, v němž se podle Stephena Hawkinga skrývá jediná šance na přežití našeho druhu? Bylo zastavení kosmických letů ekonomickou nutností, politickou ignorancí nebo je za tím vším cosi zásadnějšího? Lžou nám politici, vědci i astronauti o skutečných příčinách omezení kosmického programu? Nebo bylo všechno jinak? Je Apollo 11, první lidé na Měsíci a všechno, co následovalo, jenom grandiózní podvod?

  Na to vše vám odpoví kniha Ztracený Měsíc.

  Ztracený Měsíc je po faktické, teoretické i obrazové stránce zcela ojedinělá kniha autora, který se již desítky let zabývá otazníky, jež se objevují kolem lidského dobývání kosmu. Vynikající text, podrobně mapující nejen historii dobytí Měsíce, ale i mnohostranně zvažující, proč jej následující generace „ztratila“.

  Autor, popularizátor vědeckého zkoumání vesmíru a redaktor časopisu VTM Science, klade důraz na prokazatelná fakta, jednu ze sedmi částí knihy však věnuje i podrobnému přehledu nejčastějších „konspiračních teorií“, které někdy pobaví, ale při nichž často i mrazí v zádech…

  Kniha je výjimečná i osobním přístupem autora, který je sám jedním z „generace ztracených kosmonautů“ a člověkem, který věří, že je v našich silách i možnostech se opět vrátit do vesmíru.

  Publikace obsahuje téměř 400 dokumentárních fotografií, technické dokumentace a projektů, které byly ještě v nedávných letech „top secret“, a které na internetu jen tak nenajdete. Navíc je ojedinělá nejen tím, jaké klade otázky, ale i tím, jak na ně odpovídá.

  Ztracený Měsíc je skvělé čtení o jednom z největších dobrodružství lidské historie.

  370 fotografií, celobarevný tisk, podrobný rejstřík s obsáhlým seznamem literatury, pevná vazba, přebal.

  Počet stran:320
  Vazba:pevná vazba s přebalem
  Šířka v mm:130
  Výška v mm:200
  Tloušťka v mm:22
  Váha v gramech:438

Recenze

Napsat recenzi

Ztracený Měsíc | Petr Tomek

Ztracený Měsíc | Petr Tomek

Proč nebyli lidé přes čtyřicet let na Měsíci? Proč lidstvo na takovou dobu rezignovalo na dobývání Vesmíru? Lžou nám vědci? Nebo je to ještě jinak?

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

1 ks dalšího zboží ve stejné kategorii: