Femme fatale - Hrozba odjinud | Zdeněk Klíma

Nové

Život člena Agentury pro potírání návštěvníků z paralelních světů není nijak nudný. Zvlášť když se objeví žena z jeho minulosti a starých proroctví!

Více informací

138 Kč s DPH

-40%

230 Kč s DPH

9 ks na skladě e-shopu k zaslání hned

  Navštivte mě na fbŽivot Eliáše, člena Agentury pro potírání nezvaných návštěvníků z paralelních světů rozhodně není nikterak nudný. Nabere však na obrátkách, když se ukáže, že stará proroctví nejsou až takové bláboly a jejich hlavní postavou je žena z jeho minulosti. Rázem se z práce nebezpečné stává práce smrtící.
   
  Kola osudu se roztáčejí a času je méně, než by se zdálo. Podaří se mu odhalit všechna tajemství a přežít?

Recenze

Hodnocení 
2016-12-10

Doporučuji

Úžasně akční. Skvěle jsem se bavila. Těším se na další díl.

  Hodnocení 
  2016-11-16

  Doporučuji

  Autor detailně popisuje svět fantasy. Propojuje JEJICH svět s tím naším - a to nenásilnou, přirozenou cestou. Hlavní hrdiny totiž vykresluje jako běžné lidi, s chybami, s city, chtíči, celkem běžné osoby, snad jen trochu ,, vylepšené. " Tímto literárním počinem autor dokazuje, že i čtenář, který neholduje žánru fantasy, se do děje ponoří a prožívá klíčové situace spolu s hlavními hrdiny, děj čtenáře naprosto pohltí. U mě osobně díky naprosto neočekávanému závěru došlo k zástavě dechu :-) :-). Domnívám se proto, že kniha není určena jen pro milovníky fantasy, nýbrž pro každého člověka se smyslem pro detail. Za mě pět hvězd!

   Hodnocení 
   2016-11-16

   Dobrý dojem

   Ačkoliv fantasy a jeho klony nepatří mezi mé nejoblíbenější žánry, rád si jednou za čas pro zpestření něco podobného přečtu. A tohle jsem přečetl rychle, skoro zhltal. Knížka má spád od začátku do konce, vždyť taky odhadem ¾ textu tvoří popis akčních scén. Takhle to zní sice hrozně, ale v žádné časti to ani neuráželo ani nezačalo nudit. Popisy se neopakují, vždy přináší něco nového a jsou protkány vtipnými hláškami šikovně napsanými tak, že nepůsobí násilně. Na několika místech jsem se smál nahlas. Knížka ale není jen samoúčelným vodopádem výbuchů a výkuchů, její děj se vyvíjí, poodkrývá minulost hlavního hrdiny a jeho vztahu k bejvalce, přičemž něco přesto zůsatane nevyřčeno. Autor hrdinu a jeho společnost vodí jemu evidentně dobře známou reálnou krajinou jihozápadu naší země a občas děj ozdobí i nějakou zajímavou reálií nebo místní pověstí. Během čtení mě do oka nepraštily žádné faktické nebo logické nesmysly, snad jen pár drobných opomenutí paní korektorky. Kniha je psaná v ich-formě, děj se odehrává v současnosti a je to béčkové akční fantasy v tom nejlepším slova smyslu. Nebýt jedné reálně a dost podrobně popsné erotické scény, nebál bych se ji doporučit i pro mládež (ale možná jsem moc konzervativní). Přeji příjemné čtení!

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Femme fatale - Hrozba odjinud | Zdeněk Klíma

    Femme fatale - Hrozba odjinud | Zdeněk Klíma

    Život člena Agentury pro potírání návštěvníků z paralelních světů není nijak nudný. Zvlášť když se objeví žena z jeho minulosti a starých proroctví!

    10 ks dalšího zboží ve stejné kategorii: