Motol | Miloš Cajthaml

Nové

Drsný, až šokující příběh mladého kluka, co nastoupí jako sanitář do největší nemocnice v ČR a je konfrontován s nejtemnějšími stránkami lidské mysli.

Více informací

249 Kč s DPH

-28.65%

349 Kč s DPH

23 ks na skladě e-shopu k zaslání hned

  Navštivte mě na fbDrsný, až šokující příběh mladého kluka, co nastoupí jako sanitář do největší nemocnice v ČR a je konfrontován s nejtemnějšími stránkami lidské mysli.
   
  Martin je obyčejný pětadvacetiletý mladík, který nechá vysoké školy a jen tak si užívá života, co to jde. Až dokud ho rodiče nevyhodí z domu, a najednou je odkázán jenom sám na sebe. Jít dělat sanitáře do Motola se mu zdá jako sice těžká, ale jinak rychle přístupná práce. Netuší ovšem, že mezi svými novými kolegy narazí i na lidi, kteří nejen balancují na hraně psychopatie, ale často ji i překračují – a i když se Martinovi daří navázat krásný romantický vztah, temné hlubiny mysli těch, kterým byl ochoten pomoci, hrozí stáhnout ho do chmurného víru svých manipulativních a deviantních světů.
   
  Neobyčejně silná psychologická novela známého spisovatele, scénáristy a dramaturga se ještě před prvním vydáním stala předmětem žalob, soudních pří, a dokonce fyzického napadení autora.
   
  Pozoruhodné surrealistické ilustrace vytvořil Rudolf Bandor.

  Počet stran:224
  Vazba:měkká vazba, paperback
  Šířka v mm:130
  Výška v mm:200
  Tloušťka v mm:12
  Váha v gramech:253

Recenze

Hodnocení 
2017-11-27

Moc dobrá věc

Čekala jsem trochu s obavami, že to bude nějaká laciná kritika poměrů v nemocnici a zajímalo mě to, protože v Motole jsem pečená vařená :-) a moje zkušenosti jsou dobré. Ale knížka mě příjemně překvapila, je to vlastně hodně intimní příběh, hlavní postavy jsou jako ze života, a hlaví záporák je podaný tak, že ho je člověku opravdu místy až líto. Velice věrohodné a hodně k zamšlení. A občas tam člověku vážně přeběhne mráz po zádech.

  Hodnocení 
  2017-11-27

  Super knížka

  Místy je to fakt drsný, zvlášť ke konci, ale je tam i docela silná milostná, až romantická linka, a občas je to i hodně vtipný. Přečetl jsem to jedním dechem. Doporučuju.

   Hodnocení 
   2017-11-21

   fnm

   Skoda, cekal jsem mnohem vic. 2 hvezdy

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Motol | Miloš Cajthaml

    Motol | Miloš Cajthaml

    Drsný, až šokující příběh mladého kluka, co nastoupí jako sanitář do největší nemocnice v ČR a je konfrontován s nejtemnějšími stránkami lidské mysli.

    29 ks dalšího zboží ve stejné kategorii: