Poslední pomoc | Martin Pospíšil

Nové

Velmi vtipná sonda do života muže, jenž se kvůli problémům s autoritami a věčnému plavání proti proudu často dostal do situací skutečně nevídaných.

Více informací

156 Kč s DPH

-40%

260 Kč s DPH

79 ks na skladě e-shopu k zaslání hned

  Navštivte mě na fb Velmi vtipná sonda do života muže, jenž se kvůli problémům s autoritami a věčnému plavání proti proudu často dostal do situací skutečně nevídaných.

  Myslíte si, že může plavčík někoho téměř utopit? Vezli jste někdy sanitkou sraženou srnu hned vedle pacientky? Či prodali v alkoholovém opojení dům svých rodičů, zatímco byli na dovolené? Přijde vám to k smíchu? Tak to ještě nic není! Kniha, kterou právě držíte v rukou, je totiž vtipnou sondou do života mladého muže, jenž se kvůli problémům s autoritami a věčnému plavání proti proudu často dostal do životních situací skutečně nevídaných. A o zábavu rozhodně nebude nouze.
   
  Zjistíte například:
   
  • jak ne zrovna humánními metodami vychovat pacienty, kteří zneužívají zdravotní systém
   
  • jak rozhodně NErozmlouvat sebevrahovi skok z okna (a následně jaké to je, když zjistíte, že rozmlouvání vám zrovna moc nejde)
   
  • jaký je to pocit probudit se v kontejneru s pašovaným zbožím z Vietnamu a nahou Vietnamkou
   
  • jak se leze po nekvalitním laně do oken studentkám v kolejích
   
  • jaké to je utíkat před policií v převlečení za bezdomovce
   
  Všechny tyto a další prekérní situace autor dopodrobna s vtipem a nadhledem líčí v knížce, která vznikala během let, jež prožil v rozličných profesích: učitelem v mateřské školce počínaje, přes managera obří firmy — a pracovníkem na záchranné službě ani zdaleka nekonče!
   
  (Varování: čtení této knihy na veřejnosti by vzhledem k výbuchům smíchu mohlo být úředními osobami klasifikováno jako rušení veřejného pořádku, či jako teroristický útok!)

  Počet stran:112
  Vazba:měkká vazba, paperback
  Šířka v mm:130
  Výška v mm:200
  Tloušťka v mm:7
  Váha v gramech:130

Recenze

Napsat recenzi

Poslední pomoc | Martin Pospíšil

Poslední pomoc | Martin Pospíšil

Velmi vtipná sonda do života muže, jenž se kvůli problémům s autoritami a věčnému plavání proti proudu často dostal do situací skutečně nevídaných.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

22 ks dalšího zboží ve stejné kategorii: