S Púem na cestě poznání | Radek Meiner

Nové

Skvělá poeticko-filozofická knížka (inspirovaná bestsellerem „Pú a Tao“ Benjamina Hoffa), v níž se Medvídek Pú stává naším průvodcem na cestě poznání.

Více informací

150 Kč s DPH

-39.76%

249 Kč s DPH

9 ks na skladě e-shopu k zaslání hned

  Navštivte mě na fbSkvělá poeticko-filozofická knížka (inspirovaná bestsellerem „Pú a Tao“ Benjamina Hoffa), v níž se Medvídek Pú stává naším průvodcem na cestě poznání.
   
  Když byla v roce 1926 vydána první knížka Alana Alexandera Milneho „Medvídek Pú“, nikdo netušil, že právě vychází jeden z největších dětských bestsellerů v historii.
   
  Ale Pú není pouze zábavnou či komickou postavičkou. Milnemu se totiž povedlo obdařit svou knihu nejen půvabnou poetikou prostoty a čistoty přemýšlení dětského světa s jeho přímočarým a lehce absurdním humorem, ale knížka pod vším svým vtipem a zdánlivou jednoduchostí skrývá i pozoruhodné myšlenky a postoje, které inspirovaly některé filozofy k úvahám nad hlubšími přesahy knihy. A poté, co se Radek Meiner seznámil s dílem Benjamina Hoffa „Pú a Tao“, rozhodl se pro svého syna i další čtenáře napsat knížku, v níž se Pú stává průvodcem na cestě poznání.
   
  Pú nám v této knížce ukazuje, jak se zamyslet sami nad sebou, nad tím, co a jak děláme, jak uvažujeme a na co myslíme. Radí, jak opustit zaběhnuté stereotypy a představy a také jak se zbavit strachu a obav, které si sami vytváříme ve své mysli. Naučí nás chápat skrytý význam událostí v našem životě a vědomě žít v přítomnosti. Současně nám odkrývá symboliku mnohých dějů z původní Milneho knihy a ukazuje, jak se člověk postupně mění a stává se moudřejším a svobodnějším.
   
  Vydejme se tedy společně s Púem na cestu poznání, a naučme se nejen porozumět sobě samým a žít v přítomnosti, ale i pochopit, co je v životě opravdu důležité.

  Pár slov od ilustrátora.

  Edice:Sophia
  Pořadí v edici:1
  Počet stran:144
  Vazba:pevná vazba
  Šířka v mm:105
  Výška v mm:148
  Tloušťka v mm:9
  Váha v gramech:194

Recenze

Hodnocení 
2017-11-28

Krása tohle číst:-)

Měla jsem nějaké očekávání o knize ale musím říct, že jsem byla sama zaskočena jak autor pojal samotné vyprávění... Tolik moudra a životních zkušeností! Na autorovi je dost znát, že to co píše, sám prožil.. Některé úseky jsem si musela přečíst znovu, protože jsem nevěřila, jak dokonale situace autor vyjádřil.. V několika moudrech jsem se sama našla a přiznala si, takhle to opravdu je, takhle to dělám.. Opravdu nádherné čtení, které přinutí člověka se sám nad sebou zamyslet a uvědomit si, co by měl změnit...

  Napsat svou recenzi!

  Napsat recenzi

  S Púem na cestě poznání | Radek Meiner

  S Púem na cestě poznání | Radek Meiner

  Skvělá poeticko-filozofická knížka (inspirovaná bestsellerem „Pú a Tao“ Benjamina Hoffa), v níž se Medvídek Pú stává naším průvodcem na cestě poznání.

  1 ks dalšího zboží ve stejné kategorii: