Výprodej! Maroko a Západní Sahara autem | Pavel Franek Zobrazit větší

Maroko a Západní Sahara autem | Pavel Franek

Nové

Chcete jet do Maroka či na Západní Saharu autem (a nejen jím)? Chcete poznat jejich nefalšovanou orientální exotiku? Žádný problém!

Více informací

100 Kč s DPH

-56.33%

229 Kč s DPH

17 ks na skladě e-shopu k zaslání hned

  Chcete jet do Maroka nebo až na Západní Saharu autem (a nejen jím)? Chcete poznat nefalšovanou orientální exotiku marockého jihu? Žádný problém!

  Tato kniha je nabitá přesnými fakty, podrobnými radami a navíc i osobními prožitky, podanými s humorem a nadhledem.

  Cestopis,který je do velké míry i podrobným průvodcem,vám pomůže s naplánováním cesty a z popisu pozoruhodností a zážitků v jednotlivých místech si můžete k návštěvě vybrat přesně to,co vás nejvíce zajímá.

  Nadto se dozvíte něco z historie a řadu důležitých praktických informací,včetně doporučení, jak minimalizovat rizika na cestě.

  Z Evropy to je do Maroka jen kousek po vodě a kromě toho se zastavíte v Barceloně,granadské Alhambře nebo na dalších místech,která vám autor této knihy poradí. Jen málo států je tak rozmanitých jako právě Maroko.

  Sever s bílými městy versus rudý jih symbolizují základní kontrasty této starobylé země s bohatou minulostí – a nejen ty barevné… Je zde různorodé klima, rozmanitá příroda, fascinující scenérie, pestrý život domorodců. Zejména proto je tolik turistů, kteří se sem rádi vracejí.

  Autor, jinak brněnský patriot, shrnuje své poznatky z mnoha cest, ve snaze přispět cennými zkušenostmi všem, kteří se chtějí setkat se stále ještě tradiční exotikou nejzápadnějšího Orientu, a zvláště pak těm, kteří touží po individuálním poznávání cizích zemí s trochou dobrodružství a spoustou zcela původních a neopakovatelných zážitků.

  Tím vším se jeho kniha řadí mezi to nejlepší, co bylo o těchto zemích u nás napsáno.

  Edice:Cesty
  Pořadí v edici:1
  Počet stran:172
  Vazba:měkká vazba, paperback
  Šířka v mm:130
  Výška v mm:200
  Tloušťka v mm:9
  Váha v gramech:199

Recenze

Napsat recenzi

Maroko a Západní Sahara autem | Pavel Franek

Maroko a Západní Sahara autem | Pavel Franek

Chcete jet do Maroka či na Západní Saharu autem (a nejen jím)? Chcete poznat jejich nefalšovanou orientální exotiku? Žádný problém!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 ks dalšího zboží ve stejné kategorii: