Hledání dávného snění | Vladimír Maštera

Nové

Pokud nesníš, tak nežiješ zdravě. Naše snění otevírá budoucnost vzpomínkou a spojením s dávnou minulostí.

Více informací

156 Kč s DPH

-40%

260 Kč s DPH

9 ks na skladě e-shopu k zaslání hned

  Navštivte mě na fbPokud nesníš, tak nežiješ zdravě. Naše snění otevírá budoucnost vzpomínkou a spojením s dávnou minulostí. Snění přináší poznání našich dávných předků a sladění s matkou Zemí. Guboo, stařešina národa Yuin
   
  Tato kniha je vzpomínkou na Gubooa, posledního stařešinu a strážce poznání dávného národa Yuin, žijícího na jihovýchodním pobřeží Austrálie. V létě roku 1998, zatímco tábořil v buši s přáteli, Guboo onemocněl a byl odvezen do nemocnice Mnozí se domnívali, že se již nevrátí. V nemocnici měl však Guboo vidění. Jeho předkové mu oznámili, že se nejen uzdraví, ale že jeho následovníkem v roli kmenového stařešiny nebude jeho syn, jak se Guboo domníval, ale jeho dcera Lynn. O několik dní později se tato jeho dcera seznámila v buši s mladým Čechem, který byl mezi svými druhy znám jako Zany. Stali se přáteli a po několik následných let pod vedením Gubooa poznávali místa, která hrála po tisíce let důležitou roli v životě Aboriginců. Zatímco Lynn se vzdělávala a připravovala na roli budoucího „stařešiny“, Zany měl možnost nahlédnout do pradávné filozofie původních obyvatel Austrálie, které se říká všeobecně „Snění.“ Seznámil se s učením Duhového Hada Garinadgee, spal pod skalními převisy v kempech pradávných lovců a toulal se buší po jejich stezkách. Tato kniha je souhrnem jeho některých vzpomínek.

  Edice:Cesty
  Pořadí v edici:7
  Počet stran:160
  Vazba:měkká vazba, paperback
  Šířka v mm:130
  Výška v mm:200
  Tloušťka v mm:9
  Váha v gramech:181

Recenze

Hodnocení 
2017-08-08

Hledání dávného snění | Vladimír Maštera

Knihu jsem přečetla jedním dechem, výborně napsaná.Při čtení si znovu člověk uvědomí co je vlastně v životě důležité a co k životu potřebuje. Historie a život našich předků nám ukazuje jak bychom se k sobě navzájem, naší přírodě a celé naší planetě měli chovat.

  Napsat svou recenzi!

  Napsat recenzi

  Hledání dávného snění | Vladimír Maštera

  Hledání dávného snění | Vladimír Maštera

  Pokud nesníš, tak nežiješ zdravě. Naše snění otevírá budoucnost vzpomínkou a spojením s dávnou minulostí.

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  13 ks dalšího zboží ve stejné kategorii: