Výprodej! Arco Iris: cesta duhy – cesta hada | Marie K.Matoušková Zobrazit větší

Arco Iris: cesta duhy – cesta hada | Marie K.Matoušková

Starší, může mít drobné vady

Na cestě do nepřístupných peruánských lokalit v povodí Amazonky poznáte mnohé ze šamanských moudrostí a rituálů (např. Cestu hada).

Více informací

50 Kč s DPH

-48.98%

98 Kč s DPH

5 ks na skladě e-shopu k zaslání hned

  Na cestě do nepřístupných peruánských lokalit v povodí Amazonky poznáte mnohé ze šamanských moudrostí a rituálů (např. Cestu hada). Díky množství reálií jde zároveň o vynikajícího průvodce peruánskou Amazonií.

  Pozoruhodná, svěže a vtipně napsaná kniha Marie K. Matouškové je více než jenom netradičním cestopisem z peruánské Amazonie. Autorka, která se posledních 20 let věnuje regresní terapii, meditačním technikám, práci se sny a dosáhla i stupně Mistr Učitel Reiki, pojala svůj text také jako originální a v nejlepším slova smyslu osobní popis své duchovní cesty za poznáním, jež nám mohou pomoci objevit vytrácející se tradice národů, ještě před několika lety žijících v hlubokém souladu s přírodou.

  Cestopis je i svědectvím o odvaze změnit svůj život, vzít jej do vlastních rukou a „jít za svou duhou“ – o tom, že náš život není pouhým Matrixem, v němž jsou nám přisouzena pevně daná místa a role, ale že je i dnes, na počátku jednadvacátého století, místem, v němž můžeme odhalovat stále nové významy a přesahy naší všední každodennosti.

  Šamanský rituál Cesty hada i vize, vyvolané změněným stavem vědomí pod vlivem tradičního prostředku peruánského lidového léčitelství – odvaru z ayahuascy, jejichž plastické popisy v knize nacházíme, dovolí každému dojít pouze do bodu, v němž se právě nachází na své duchovní cestě při hledání sebe sama.

  Autorka nás zve k tomu, abychom alespoň tento „peruánský“ úsek její životní cesty sdíleli s ní, uprostřed fantastické amazonské přírody, kterou nám přibližuje řadou fotografií i půvabných ilustrací. Ale díky podrobnému popisu všech detailů běžného života a množství přesných reálií je kniha i vynikajícím průvodcem pro všechny, kteří uvažují o cestě do Amazonie, či se na ni již chystají.

  Počet stran:112
  Vazba:měkká vazba, paperback
  Šířka v mm:185
  Výška v mm:230
  Tloušťka v mm:8
  Váha v gramech:295

Recenze

Napsat recenzi

Arco Iris: cesta duhy – cesta hada | Marie K.Matoušková

Arco Iris: cesta duhy – cesta hada | Marie K.Matoušková

Na cestě do nepřístupných peruánských lokalit v povodí Amazonky poznáte mnohé ze šamanských moudrostí a rituálů (např. Cestu hada).

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 ks dalšího zboží ve stejné kategorii: