Rally all in | Petr Poulík, Apollonia Ostrezy

Nové

Strhující román z prostředí českého rally, inspirovaný skutečnými zážitky bývalého mistra republiky, plný akce, napětí a žhavé autenticity.

Více informací

160 Kč s DPH

41 ks na skladě e-shopu k zaslání hned

  Navštivte mě na fbStrhující román z prostředí českého rally, inspirovaný skutečnými zážitky bývalého mistra republiky, plný akce, napětí, žhavé autenticity, odehrávající se během třaskavé spolupráce s Danielem Landou.

  Mimořádná kniha, která vznikla tvůrčí spoluprací dvojice talentovaných autorů, je neopakovatelným pohledem do zákulisí českého rally, příběhem o vzletech i pádech, lásce i sexu, výhrách i prohrách, a hlavně o životě na hranici smrti.

  Text, který potěší nejen chlapy, jimž nechybí věčné klukovské srdce, ale všechny čtenáře, milující příběhy, které se svou syrovou realitou takřka zadírají pod kůži.

  Příběh, jehož hranice vyznačují věty: „Pičo, neměl jsi hořet!“ a „Důležité je: neposrat se!“.

  Navštivte autorskou stránku knihy na RallyAllIn.cz!

  Recenze:

  „V knize je perfektně popsané prostředí a zákulisí v rally. (…) Má ale mnoho vedlejších dějových linek a přemýšlení nad tím, co rally dokáže dát, ale i co dokáže vzít. (…) Za sebe mohu říci, že se čte jedním dechem.“

  „Shacki“, eWCR.cz (celá recenze ZDE)

  Počet stran:160
  Vazba:měkká vazba, paperback
  Šířka v mm:130
  Výška v mm:200
  Tloušťka v mm:9
  Váha v gramech:181

Recenze

Hodnocení 
2017-03-03

autor

Děkuji, Všem za skvělé ohlasy -recenze! Psát pro Vás je mi ctí !
Děkuji PETR POULÍK
PS ,,NEPOSRAT SE!!!!!,,Ty hvězdičky jsou pro Vás

  Hodnocení 
  2017-03-02

  top kniha

  něčetl jsem knížku asi 15 let ale pak níhodou natrefil na tuhle a zlákala mě díky tématu... Musím přiznat že snad nikdy jsem neměl takovou touhu pořád číst až mě teď mrzí jak je knížka rychle přečtená... super počtení o světě do kterého bych chtěl jednou prorazit a zvlastní zkušenosti mohu říct ,,Píčo neměl si hořet" a ,,důležité je: neposrat se "

   Hodnocení 
   2017-01-26

   Rally all in

   Super kniha, díky které jsem se mohl podívat na svět rally z "pohledu řidiče" a ne jen jako divák stojící za páskou. Zajímavé čtení, které mě bavilo až do konce.

    Hodnocení 
    2016-12-31

    Rally All In

    Výborná kniha, která reálně popisuje prostředí české rally, které jsem měl možnost poznat na vlastní kůži. Je dobře napsaná, většinu knih odložím a nedočtu, ale tahle mě zaujala hned od prvních stránek. Nevěra, podvody, tvrdé obchodní praktiky, drsný slovník, riskantní život a na druhé straně vytrvalost a snaha něco dokázat. Takový život není pro každého...

     Hodnocení 
     2016-11-28

     Rally all in

     Velmi poutavé čtení.Vřele doporučuji všem,kteří se chtějí dozvědět více nejen o rally ale i o životě lidí kolem něj.

      Hodnocení 
      2016-11-12

      Rallye

      Už z ukázek to bude velmi zajímavá kniha,kterou si rád přečtu.Autora znám osobně,proto vím že to bude autentická kniha.Těším se a objednávám.

       Napsat svou recenzi!

       Napsat recenzi

       Rally all in | Petr Poulík, Apollonia Ostrezy

       Rally all in | Petr Poulík, Apollonia Ostrezy

       Strhující román z prostředí českého rally, inspirovaný skutečnými zážitky bývalého mistra republiky, plný akce, napětí a žhavé autenticity.

       Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

       11 ks dalšího zboží ve stejné kategorii: